Shanset NFL: Si të bastni Javën 1 të sezonit të ekspozitës

Shanset NFL: Si të bastni Javën 1 të sezonit të ekspozitës

NFL Sezoni i ekspozitës fillon këtë javë pasi të 32 ekipet do të jenë në veprim.

Këtu është gjithçka që duhet të dini për shanset e NFL për 16 lojërat e ekspozitës së Javës 1 – përhapja e pikëve, linja e parave dhe totali mbi/nën (me të gjitha shanset e NFL nëpërmjet FOX Guess).

Rams fiton SB LVII, Cowboys humbasin play-off; Parashikimet e guximshme të Colin NFL | TUFJA

Colin Cowherd zbulon pesë nga parashikimet e tij më të mëdha, më të guximshme për sezonin e ardhshëm të NFL. Shikoni për të parë pse ai beson se ky mund të jetë viti i Russell Wilson për të fituar çmimin gjithmonë të pakapshëm MVP tani që ai e ka gjetur veten me Denver Broncos. Plus, Colin-i parashikon fitore të njëpasnjëshme në Tremendous Bowl për Matt Stafford dhe Los Angeles Rams, dhe daljen në pension për trajnerin ndoshta më të madh të të gjitha kohërave, Invoice Belichick.

LOJËRA E EKSPOZITAVE JAVA 1

E Enjte

Gjigantët @ Patriotët (7 pasdite ET, NFLN)

Përhapja e pikëve: Patriotët -1.5 (Patriotët e favorizuar për të fituar me më shumë se 1.5 pikë, përndryshe Giants cowl)
Linja e parave: Patriotët -118 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 18,47 dollarë në complete); Gjigantët +100 të dobët për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 20 dollarë në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 33.5 pikë të shënuara nga të dyja skuadrat së bashku

Gjigantët e Nju Jorkut

Gjigantët e Nju Jorkut

NYG

Patriotët e New England

Patriotët e New England

NE

Titanet @ Korbat (7:30 pasdite ET, TV TBA)

Përhapja e pikëve: Ravens -4.5 (Ravens favorizohen të fitojnë me më shumë se 4.5 pikë, ndryshe mbulojnë Titans)
Linja e parave: Ravens -189 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 15,29 dollarë në complete); Titans +160 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 26 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 33.5 pikë të shënuara nga të dyja skuadrat së bashku

Titanët e Tenesit

Titanët e Tenesit

DHJETË

Baltimore Ravens

Baltimore Ravens

BAL

E Premte

Skifterat @ Luanët (6 pasdite ET, NFLN)

Përhapja e pikëve: Falcons -2.5 (Skifterat favorizohen të fitojnë me më shumë se 2.5 pikë, përndryshe Lions cowl)
Linja e parave: Falcons -133 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 17,52 dollarë në complete); Luanët +115 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 21,50 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 33 pikë të shënuara së bashku nga të dyja skuadrat

Atlanta Falcons

Atlanta Falcons

ATL

Luanët e Detroitit

Luanët e Detroitit

DET

Browns @ Jaguarët (7 pasdite ET, TV TBA)

Përhapja e pikëve: Jaguars -1.5 (Jaguars favorizohen të fitojnë me më shumë se 1.5 pikë, përndryshe Browns cowl)
Linja e parave: Jaguar -125 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 18 dollarë në complete); Browns +105 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 20,50 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 32.5 pikë të shënuara nga të dyja skuadrat së bashku

Cleveland Browns

Cleveland Browns

CLE

Jacksonville Jaguar

Jacksonville Jaguar

JAX

Kardinalët @ Bengalët (7:30 pasdite ET, TV TBA)

Përhapja e pikëve: Bengalët -1.5 (Bengalët favorizohen të fitojnë me më shumë se 1.5 pikë, përndryshe Cardinals mbulojnë)
Linja e parave: Bengalët -118 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 18,47 dollarë në complete); Kardinalët +100 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 20 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 33 pikë të shënuara së bashku nga të dyja skuadrat

Kardinalët e Arizonës

Kardinalët e Arizonës

ARI

Cincinnati Bengals

Cincinnati Bengals

CIN

Avionët @ Shqiponjat (7:30 pasdite ET, TV TBA)

Përhapja e pikëve: Eagles -1 (Shqiponjat favorizohen të fitojnë me më shumë se 1 pikë, përndryshe Jets cowl)
Linja e parave: Eagles -118 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 18,47 dollarë në complete); Jets +100 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 20 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 33 pikë të shënuara së bashku nga të dyja skuadrat

New York Jets

New York Jets

NYJ

Filadelfia Eagles

Filadelfia Eagles

ISHP

Paketuesit @ 49 vjeç (8:30 pasdite ET, NFLN)

Përhapja e pikëve: Packers -0.5 (Packers favorizohen të fitojnë me më shumë se 0.5 pikë, përndryshe 49ers cowl)
Linja e parave: Packers -118 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 18,47 dollarë në complete); 49ers +100 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 20 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 33.5 pikë të shënuara nga të dyja skuadrat së bashku

Green Bay Packers

Inexperienced Bay Packers

GB

San Francisko 49ers

San Francisko 49ers

SF

E SHTUNË

Shefat @ Arinjtë (1 pasdite ET, NFLN)

Përhapja e pikëve: Bears -3 (Arinjtë favorizohen të fitojnë me më shumë se 3 pikë, përndryshe Shefat mbulojnë)
Linja e parave: Bears -162 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 16,17 dollarë në complete); Chiefs + 135 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 23,50 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 34.5 pikë të shënuara nga të dyja skuadrat së bashku

Shefat e qytetit të Kansasit

Shefat e qytetit të Kansasit

KC

Chicago Bears

Chicago Bears

CHI

Panterat @ Komandantët (1 pasdite ET, TV TBA)

Përhapja e pikëve: Asnjë linjë në dispozicion
Linja e parave: Asnjë linjë në dispozicion
Rezultati complete mbi/nën: Asnjë linjë në dispozicion

Colts @ Faturat (4 pasdite ET, NFLN)

Përhapja e pikëve: Faturat -1,5 (Faturat e favorizuara për të fituar me më shumë se 1,5 pikë, përndryshe Colts mbulon)
Linja e parave: Faturat -133 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 17,52 dollarë në complete); Colts +115 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 21,50 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 34 pikë të shënuara së bashku nga të dyja skuadrat

Indianapolis Colts

Indianapolis Colts

IND

Faturat Buffalo

Faturat Buffalo

BUF

Seahawks @ Çeliqet (7 pasdite ET, NFLN)

Përhapja e pikëve: Steelers -3 (Steelers favorizohen për të fituar me më shumë se 3 pikë, përndryshe Seahawks cowl)
Linja e parave: Steelers -162 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 16,17 dollarë në complete); Seahawks +135 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 23,50 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 33.5 pikë të shënuara nga të dyja skuadrat së bashku

delfinët @ Buccaneers (7:30 pasdite ET, TV TBA)

Përhapja e pikëve: Dolphins -1.5 (Delfinët favorizohen të fitojnë me më shumë se 1.5 pikë, përndryshe Buccaneers cowl)
Linja e parave: Delfinët -125 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 18 dollarë në complete); Buccaneers +105 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 20,50 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 31.5 pikë të shënuara nga të dyja skuadrat së bashku

Delfinët e Miami

Delfinët e Miami

MPB

Tampa Bay Buccaneers

Tampa Bay Buccaneers

TB

shenjtorët @ Teksasit (20:00 ET, TV TBA)

Përhapja e pikëve: Asnjë linjë në dispozicion
Linja e parave: Asnjë linjë në dispozicion
Rezultati complete mbi/nën: Asnjë linjë në dispozicion

Kaubojs @ Bronkos (9 pasdite ET, NFLN)

Përhapja e pikëve: Broncos -2.5 (Broncos favorizohen të fitojnë me më shumë se 2.5 pikë, përndryshe Cowboys cowl)
Linja e parave: Broncos -133 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 17,52 dollarë në complete); Cowboys +115 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 21,50 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 31.5 pikë të shënuara nga të dyja skuadrat së bashku

Dallas Cowboys

Dallas Cowboys

DAL

Denver Broncos

Denver Broncos

DEN

Desh @ Ngarkuesit (10 pm ET, TV TBA)

Përhapja e pikëve: Karikuesit -2.5 (Ngarkuesit e favorizuar për të fituar me më shumë se 2.5 pikë, përndryshe Rams cowl)
Linja e parave: Karikuesit -149 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 16,71 dollarë në complete); Rams +125 humbës për të fituar (bast 10 $ për të fituar 22,50 $ në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 31 pikë të shënuara së bashku nga të dyja skuadrat

Los Angeles Rams

Los Angeles Rams

LAR

Ngarkuesit e Los Anxhelosit

Ngarkuesit e Los Anxhelosit

LAC

E DIEL

vikingët @ Raiders (4:25 pasdite ET, NFLN)

Përhapja e pikëve: Raiders -2.5 (Raiders të favorizuar për të fituar me më shumë se 2.5 pikë, përndryshe Vikings cowl)
Linja e parave: Raiders -143 favoritë për të fituar (bast 10 dollarë për të fituar 16,99 dollarë në complete); Vikingët +120 humbës për të fituar (betoni 10 dollarë për të fituar 22 dollarë në complete)
Rezultati complete mbi/nën: 34 pikë të shënuara së bashku nga të dyja skuadrat

Minesota Vikings

Minesota Vikings

MIN

Las Vegas Raiders

Las Vegas Raiders

LV

Shkarkoni aplikacionin FOX Tremendous 6 për mundësinë tuaj për të fituar mijëra dollarë në ngjarjet më të mëdha sportive çdo javë! Thjesht bëni zgjedhjet tuaja dhe mund të fitoni çmimin e madh. Shkarkoni dhe luani sot!


Liga Kombëtare e Futbollit

Merrni më shumë nga Liga Kombëtare e Futbollit Ndiqni të preferuarat tuaja për të marrë informacion rreth lojërave, lajmeve dhe më shumë.Leave a Reply

Your email address will not be published.

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.